Manchester United: De Gea, Wan-Bissaka (MAta 120+), Bailly (Tuanzebe 117'), Lindelof, Shaw, McTominay (Telles 120+), Pogba (James 117'), Greenwood (Fred 100'), Fernandes, Rashford, Cavani

Rezerwa: Grant, Henderson, Maguire, Telles, Tuanzebe, Williams, Amad, Fred, James, Mata, Matić, Van de Beek

relacja na żywo

Dziękuję za uwagę. Dobranoc.
Hiszpanie po niesamowicie emocjonujących rzutach karnych pokonują zespół Solskjaera. Czerwone Diabły kończą sezon 2020/2021 bez trofeum.
Gerard Moreno - GOL - 1:0
Ostatnie mowy motywacyjne i przystępujemy do konkursu rzutów karnych!
AETKONIEC CZASU! O zwycięzcy finału Ligi Europy zadecydują rzuty karne!
120+Zmiana zawodnika Jeszcze zmiana Villarrealu - Raba za Capoue.
120+Zmiana zawodnika Zapowiedziane zmiany. Telles w miejsce Wana-Bissaki oraz Mata w miejsce McTominaya.
120+Solskajer szykuje zmiany pod kątem rzutów karnym. Telles i Mata gotowi do wejscia.
120'Sędzia dolicza jeszcze 3 minuty do dogrywki.
117'Zmiana zawodnika James w miejsce Pogby oraz Tuanzebe w miejsce Bailly'ego.
114'VAR sprawdza jeszcze zagranie ręką przez Freda po strzale w polu karnym...
113'Żółta kartka McTominay leży na murawie, a sędzia nie przerywa gry. Po minucie wszyscy doskakują do arbitra. Cavani ukarany kartką.
112'McTominay w ostatniej chwili odzyskuje piłkę w groźnym ataku Alcacera.
110'Jakiś uraz Rashforda po nieudanym kontrataku. Anglik nie będzie chyba w stanie dokończyć spotkania. James gotowy do wejścia.
106'Ostatnie 15 minut meczu rozpoczęte!
ETHTKoniec pierwszej części dogrywki.
102'Groźna wrzutka w pole karne z rzutu wolnego przez Parejo. De Gea piąstkuje na korner
100'Zmiana zawodnika Fred w miejsce zmęczonego Greenwooda.
99'Kontratak Villarrealu, Alberto Moreno dostaje piłkę na skraj pla karnego... uderza! Na szczęście bardzo niecelnie.
93'Shaw wybija głową groźne dośrodkowanie Moreno podczas kontrataku Villarrealu.
91'Dogrywka rozpoczęta!
FTKoniec regulaminowego czasu gry. Czas na dogrywkę!
90+Pau Torres uderza z narożnika pola karnego po wrzutce z rzutu wolnego! Wysoko ponad bramką De Gei.
90+3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.
89'Strzał głowa Pogby po wrzutce Shawa. niecelnie. Francuz wściekły na samego siebie za zmarnowanie okazji.
87'Zmiana zawodnika Kolejne zmiany Unaia Emery'ego. Moreno za Pedrazę oraz Mario Gaspar za Foytha.
84'Żółta kartka Spóźnione wejście na skrzydle Foytha w nogę Shawa. Kartka dla zawodnika Hiszpanów i okazja dla MU na groźną wrzutkę.
83'Żółta kartka Bailly uderza Alcácera przy starciu podczas kontrataku Villarrealu. Kartka dla Iworyjczyka.
79'Dobry rajd McTominaya! Zakończony tylko rożnym dla United.
77'Zmiana zawodnika Podójna zmiana Villarrealu. Alcacer za Pino oraz Moi Gomez za Triguerosa.
71'Shaw mocno strzela z pola karnego, niecelnie, ale nabija piłką Cavaniego, który oddaje strzał głową! Urugwajczyk trafia niestety prosto w rywala.
70'PUDŁO RASHFORDA! Bruno zaatakował skrzydłem, dograł piłkę do Anglika na 10. metr, a ten niepilnowany nie trafia w światło bramki! Honor Anglika został częściowo uratowany przez spóźnione odgwizdanie pozycji spalonej Portugalczyka.
67'Villarreal w opałach, Manchester United bezlitośnie atakuje.
66'Uderzenie McTominaya po wystawieniu od Pogby. Blok Triguerosa.
60'Zmiana zawodnika Coquelin za Baccę.
54'EDINSON CAVANI! Urugwajczyk dobija piłkę po uderzeniu z woleja Rashforda, które utknęło między rywalami w polu karnym.
54'GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!
53'VAR sprawdzał potencjalne przyznanie rzutu karnego dla Manchesteru United po tym jak Bruno położył się na murawie po starciu z rywalem. Sędziowie szybko wykluczyli faul na Portugalczyku.
48'Dramatyczne zamieszanie w polu karnym Manchesteru United na 5. metrze. Bailly nie trafił w futbolówkę przy próbie oddalenia zagrożenia, przez co wprowadził chwilowy chaos i napięcie wśród kolegów.
46'DRUGA POŁOWA ROZPOCZĘTA!
HTPRZERWA!
45+Dwie minuty doliczone. Atak Greenwooda, mocne wbicie piłki w pole karne! Piłka odbita od Albiola! Bramkarz Hiszpanów szczęśliwie łapie piłkę. Zapachniało samobójem.
45'Przepiękny drybling Rashforda, który wparował w pole karne schodząc z prawego skrzydła. Anglik niestety nie był w stanie celnie dograć piłki do partnera w polu karnym.
44'Kontratak Parejo. Akcja jeden na czterech. Villlarreal bez szans. De Gea wznawia od bramki.
37'Manchester United podkręcił tempo po stracie gola, ma znacznie większe posiadanie piłki, częściej melduje się pod bramką rywali, jednak na razie brak groźnych strzałów ze strony MU.
29'Cavani sfaulował Parejo na około 40. metrze. Villarreal posłał miękkie dośrodkowanie w pole karne, Shaw i Lindelof nie upilnowali Gerarda Moreno, który dostawia nogę na 5. metrze i z łatwością pokonuje De Geę otwierając wynik spotkania.
27'Yeremi Pino po samotnym rajdzie strzela z dystansu po ziemi. Niecelnie, De Gea odprowadza wzrokiem piłkę poza linię końcową.
24'Strzał Rashforda z dystansu! Prosto w ręce Rulliego.
23'Bacca efektownie dogrywa piłkę krzyżakiem spod linii końcowej, Torres uderza głową! Ponad bramką De Gei.
22'Odpowiedź Villarrealu - strzał zza pola karnego Yeremiego Pino... McTominay ofiarnie blokuje ciałem i wybija na korner.
21'Luke Shaw uderz mocno po ziemi na długi słupek! Piłka po rykoszecie wylatuje na korner.
16'Manuel Trigueros próbuje zamknąć dośrodkowanie po krótkim rzucie rożnym efektownym wolejem z pola karnego. Piłkarz oddaje strzał, ale posyła futbolówkę wysoko w trybuny gdańskiego stadionu.
7'Strzał McTominaya z dystansu po indywidualnej akcji Rashforda i wycofaniu przed pole karne. Szkot nie trafia niestety w światło bramki. Pierwsze zagrożenie w obrębie bramki Hiszpanów.
1'MECZ ROZPOCZETY!
Na relację na żywo z meczu Villarreal vs Manchester United zapraszamy w środę 26 maja od godziny 21:00. W związku z transmisją spotkania na kanale TVP 1 relacja będzie ograniczona tylko do najważniejszych wydarzeń.